مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۴/۰۳/۱۰

مشاور استاندار کرمان در امور جوانان:حل مشکلات جوانان در اولویت شورای مشورتی جوانان استاندار است

مشاور استاندار کرمان در امور جوانان گفت: حل مشکلات و معضلات جوانان در الویت و از اهداف اولیه در تشکیل شورای مشورتی جوانان استاندار کرمان می باشد.

مشاور استاندار کرمان در امور جوانان گفت: حل مشکلات و معضلات جوانان در الویت و از اهداف اولیه در تشکیل شورای مشورتی جوانان استاندار کرمان می باشد.

 

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی شورای مشاوران جوان  روز 21 اسفندماه، حسین صفریان در جلسه کمیته اجتماعی مشاوران جوان استاندار کرمان که با حضور مشاوران جوان دستگاههای دولتی استان برگزار شد، با بیان اینکه حوزه مرتبط با جوانان مشکلات زیادی دارد افزود: دستگاه های متولی در این حوزه زیاد است و شاید این یکی از مشکلات اساسی در این خصوص می باشد.

وی با ذکر این مطلب که به همه دستگاههای اجرایی اعلام شده است که مشاوران جوان خود را معرفی نمایند ادامه داد: از 75 دستگاهی که در این زمینه مکاتبه شده است حدود 40 دستگاه مشاوران جوان خود را اعلام کردند که این  حرکت خوب و رو به جلویی می باشد.

مشاور استاندار در امور جوانان با اشاره به اینکه وظیفه ما تصمیم سازی است و نه تصمیم گیری، تصریح کرد: در این راستا ملزوماتی نیاز است که می توان به تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان فعال دستگاه ها، تشکیل بانک اطلاعاتی جوانان در حوزه های مختلف و تشکیل بانک اطلاعاتی فردی اشاره کرد که باید همه کمیته ها و کارگروه ها در این زمینه اقدام کنند.

صفریان با بیان اینکه باید جوانان کارآفرین مورد حمایت قرار گیرند افزود: در سال 94 چند واحد تولیدی که مسوولیت و اجرای تمام آنها بر عهده جوانان است افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: به دنبال غربالگری سیاسی نیستیم و تنها هدفمان توجه به مشکلات و معضلات جوانان می باشد. ضمن آنکه به دنبال حمایت از هیچ جریان خاصی نبوده و معتقدیم با پول بیت المال نباید فعالیت سیاسی انجام داد.

مشاور استاندار با اشاره به منویات استاندار کرمان مبنی بر دیده شدن همه جوانان در سطح استان حتی جوانان روستایی خاطر نشان کرد: استاندار کرمان قول های خوبی برای مساعدت در خصوص اعطای وام های خوداشتغالی و  کارآفرینی داده اند که هرچه سریع تر اقدامات لازم در این زمینه انجام خواهد شد، در ادامه این جلسه مسوول کمیته اجتماعی شورای مشاوران جوان استاندار کرمان، مسوولین کارگروه های کمیته یاد شده، اعضای این کارگروه ها و نیز مشاوران جوان مدیران کل ادارات استان طی دقایقی به بیان گزارش عملکرد در زمینه های محول شده پرداختند.


منبع : بخشداری گلستان-سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :


نظرسنجی
  
پایگاه اطلاعرسانی بخشداری گلستان راه اندازی شد
ارتباط با بخشدار
پایگاه اطلاعرسانی بخشداری گلستان راه اندازی شد